Výživové poradenství

Toto výživové poradenství se zabývá tvorbou individuálních jídelníčků, sloužící ke splnění vašich sportovních cílů. Ať jste tedy muž, či žena, chcete-li redukovat tukové zásoby, nebo přibírat aktivní svalovou hmotu, budete v každém případě potřebovat upravit vaše stravovací návyky tak, aby podléhaly vašim sportovním cílům a činnostem.
Tato exkluzivní služba je pro Vás dostupná on-line, takže již nemusíte platit ani časem, ani penězi za konzultace nutričních poradců a můžete si Váš individuální jídelníček pořídit on-line z pohodlí, kde se právě nacházíte.
 Váš jídelníček vám garantovaně připravím již během 72 hodin od zaslání vyplněných dat z formuláře, který je dostupný po zakoupení této služby.

Pro maximální důraz na individualitu vašich potřeb, používám výběr  z 12 výživových stylů, které jsou celosvětově uznávány.

Pokud tedy chcete s vaší sportovní aktivitou redukovat tukové zásoby, nebo nabírat aktivní svalovou hmotu a nemáte ještě pro svůj cíl vytvořený jídelníček, tak je tato služba právě pro Vás.

V případě dotazu mne kontaktujte v chatu.

Důležité informace

Kontaktní údaje

Jakub Gaj
IČO: 05775795

Ratibořská 2414/28, 746 01 Opava 1

Tel: 725 146 382

E-mail: support@fitness-store.cz

© 2019 

OSOBNÍ TRÉNINKY   -   VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ   -   KONZULTACE   -   SUPLEMENTY